Зазвичай в квітні, коли весна впевнено вступає в свої права,  відбувається щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», участь в якій беруть державні, громадські організації, установи, навчальні заклади, зокрема КНТУ. В поточному році до цієї акції активно залучились студенти групи КІ-14 нашої кафедри.

0_DSCN4977_1

Група КІ-14 зі своїм куратором Поліщук Людмилою Іванівною

Cтуденти працювали з натхненням на протязі всього виділеного часу, адже чистота забезпечує не лише здоров’я, а й гарну виконавчу дисципліну.

Крім цього, саме з чистоти довкілля починається чистота в думках та діях, що благодатно впливає на якість самодисципліни в навчанні й на спрямованість до освоєння обраної професії.

День видався надзвичайно теплим, сонячним, що разом із фізичною працею на свіжому повітрі зробило прекрасним настрій студентів та трохи поліпшило їх здоров’я, адже природа і людина взаємопов’язані. Тому ми повинні піклуватися не тільки про чистоту довкілля, а й про чистоту взаємин з навколишнім світом, завдяки чому налагоджується в сучасному суспільстві здоровий морально-психологічний клімат, що завжди актуально.

Проведення цього заходу згуртовує колектив та допомагає усвідомити кожному почуття особистої відповідальності за дотримання чистоти, благоустрою та краси довкілля свого краю.

 Ольга Ладигіна

Залишити відповідь