17 травня 2017 року під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка  відбулося засідання обласної комісії з питань підтримки молодих науковців.

Після перегляду презентаційних проектів 6 молодих науковців, які претендували на отримання премії, та детального обговорення методом голосування було обрано 3 переможці, серед яких 2 представники нашої кафедри:

І премію присудили Олександру Доренському – старшому викладачу кафедри програмування та захисту інформації Центральноукраїнського національного технічного університету за науковий проект з методології та технології проектування і тестування програмного забезпечення складних систем.

ІІ премію присудили Єлизаветі Мелешко – кандидату технічних наук, доценту кафедри програмування та захисту інформації Центральноукраїнського національного технічного університету за розробку методів аналізу соціальних мереж з погляду інформаційної безпеки держави.

18 травня 2017 року у приміщенні Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу на святкуванні «Дня науки» нашим співробітникам були вручені відповідні дипломи.

Колектив кафедри програмування та захисту інформації вітає своїх колег та бажає їм подальших успіхів у науковій діяльності!

Детальніше на сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації

Фото – Олександр Виноградов та Владислав Пашинських

Залишити відповідь