Кожна перемога студентів кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення велика радість. Сьогодні (07.11.18) дуже порадував наш першокурсник зі спеціальності «Кібербезпека» Олександр Ткаченко, здобувши ПЕРШЕ місце в інтелектуальному конкурсі “Найрозумніший першокурсник” ЦНТУ.

 

Олександр Ткаченко:
«Я обожнюю інтелектуальні ігри, логічні задачі, вікторини, усе, що пов’язано з розминкою розуму, це моє хобі. Тому дізнавшись про проведення конкурсу «Найрозумніший першокурсник» із задоволенням пішов на нього і не пошкодував. Питання були цікаві, конкуренти гідними, до останньої хвилини не було визначеності кому дістанеться перемога, але я зміг набрати найбільшу кількість балів. Організація була розумною, тому не тільки перемога, але й сам процес приніс масу позитивних вражень. Окремою темою є приз, який виявився цікавим і корисним – це книга про відомих геніїв Білла Гейтса, Стіва Джобса та інших, про їхні поради по досягненню успіху, що є актуальним для сьогоднішньої молоді.»

Бажаємо Олександру і надалі бути допитливим, приймати активну участь у різноманітних заходах, професійно зростати і досягати нових інтелектуальних вершин.

Залишити відповідь