19 листопада 2019 року на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення відбувся Студентський науково-практичний семінар “ Новітні досягнення в ІТ”

 

Наші студенти повинні володіти новою інформацією, що з’являється; вміти робити висновки та долучатися до новітніх розробок. Тому, метою семінару було аналіз і дослідження передових технологій в світі, зацікавлення студентів діяльністю винахідників, що створюють неймовірні речі.

Кожен доповідач професійно представляв свою доповідь та не боявся висловлювати свої думки на обрану тему. Це викликало жваву дискусію та позитивні емоції між учасниками семінару.

Хочеться також відмітити, що семінар відвідав випускник кафедри КбПЗ, Лісовий Вячеслав, який представив доповідь про дослідження технології AWS Rekognition на прикладі створення веб-сервісу для обміну фотографіями.

Не обійшлося й без сюрпризів! Самі ж учасники семінару в кінці обрали доповідача, що влучно, майстерно, захопливо, на їх думку, презентував свою тему. Ним став Артем Шаповалов (гр. КІ-16) з презентацією: «Симбіоз людини та машинного інтелекту» і отримав приз. Вітаємо переможця!!

Також найцікавіші доповіді були відмічені грамотами:

  1. VPN мережі та використання їх для керування

Кірєєв Сергій, студент КІ-16

  1. Інновації в мобильній техниці

Пономаренко Андрій, студент КІ-17-3ск

  1. Мережа Starlink

      Cніховський Андрій, студент КІ-16

  1. AWS Rekognition – What? Why?How?

Лісовий Вячеслав

  1.    Вавилонська рибка

Железняк Богдан, студент КІ-16

  1. Літаючий будинок

Майданик Олександр, студент КІ-17-3ск

 

Щира подяка кожному, хто долучився до створення дружньої, відкритої, позитивної атмосфери на семінарі “ Новітні досягнення в ІТ”!

Залишити відповідь