В рамках заходів «Сучасні технології ІТ» , на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету відбувся meetup між студентами молодших курсів та студентом третього курсу Єремєєвим Максимом, що навчається на нашій кафедрі КбПЗ, який завдяки знанням отриманим в ході навчання на даній кафедрі, у вільний від навчання час співпрацює зі стейкхолдером кафедри фірмою “MIF projects” та успішно розв’язує практичні задачі програміста у напрямку розробки комп’ютерних ігор.

Максим поділився досвідом розробки ігор використовуючи презентацію «Modern IT stream: Unity», у якій розповів особливості, які пов’язані з використанням технологій, що безкоштовно пропонує фреймворк Unity. Розповідь почалась із пояснень, що таке фреймворк Unity і які переваги цей фреймворк має над іншими подібними засобами розробки ігрових програм. Зазначив важливість знання мови програмування С# для успішного використання Unity. Розповів про те, які програмісту зручно використовувати готові компоненти, що пропонує Unity,  при вирішенні типових задач. Цікавою була частина про історію створення і розвитку Unity, а також про самих розробників. Виявилось, що Unity може використовуватись не лише для написання ігор, а останнім часом використовується і для реалізації багатьох AR/VR програм комерційного призначення.

Хочете отримувати знання з розробки ігор вступайте на кафедру кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету. Обираючи спеціальності «123 Комп’ютерна інженерія» або «125 Кібербезпека» Ви забезпечуєте своє майбутнє.

Будь  IT-шним!!!