В рамках заходів «Сучасні технології ІТ» , на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету було проведено meetup між студентами молодших курсів та студентом третього курсу Пархоменко Дмитро. У вільний від навчання час він співпрацює зі стейкхолдером кафедри – фірмою “MIF projects” та успішно розв’язує практичні задачі програміста завдяки знанням отриманим в ході навчання в університеті.

Дмитро виступив із доповіддю за темою: «Web API».  Почав розповідь із інформації про себе. Відмітив відсутність знань і досвіду з програмування при вступі до університету. Та це не завадило його професійному росту завдяки сумлінному виконанню завдань викладачів кафедри у ході вивчення навчальних дисциплін. Він навчався основам програмування на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету та, відчувши брак поглиблених знань, став відвідувати додаткові безкоштовні курси для студентів, які організували викладачі кафедри КбПЗ у рамках школи програмування «NewGeneration», а саме такі курси як: “Курс поглибленого вивчення мови програмування С++”; “Курс поглибленого вивчення  мови програмування С#”; “Курс поглибленого вивчення Sec/DevOps” .

У доповіді Дмитро розглянув базові поняття Web API, продемонстрував різні аналоги, виклав загальні принципи організації взаємодії програмного забезпечення яке розробляється з сервером за принципом REST API. На завершення було показано викладений матеріал на практиці за допомогою програми, яку доповідач написав на .net core за принципами Web API.

Після отримання якісних базових знань зі спеціальності, почав підвищувати свій рівень на практиці. Стажування на фірмі “MIF projects” виявилась чудовим шляхом підвищення навичок. Отримання реального досвіду  дуже позитивно вплине на подальше працевлаштування і отримання гідної оплати за хорошу роботу. Колектив кафедри позитивно налаштований і кожен прагне допомогти при потребі. Дмитро дуже задоволений тим, як все складається й бачить перспективи кар’єрного зростання.

Хочете отримувати знання з розробки хмарних сервісів вступайте на кафедру кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету. Обираючи спеціальності «123 Комп’ютерна інженерія» або «125 Кібербезпека» Ви забезпечуєте своє майбутнє.

Будь  IT-шним!!!