На базі кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ згідно з листом ІМЗО МОН України від 20.08.2021 №22.1/10-1857 відбудуться два турніри Студентської першості світу з програмування ІСРС у південно-східній Європі:

– обласний етап (Кіровоградська область) ІСРС-UKRAINE-2021 18 вересня;

– центральноукраїнський етап (Дніпропетровська, Черкаська, Полтавська, Донецька, Кіровоградська області) ІСРС-UKRAINE-2021 16 жовтня.

Півфінал Студентської першості світу з програмування ICPC по південно-східній Європі SEERC-2021 відбудеться 20-21 листопада у м. Вінниця, його переможці візьмуть участь у ICPC World Finals навесні 2022 року.

До участі у змаганнях запрошуються студентські команди закладів вищої освіти, а також учнівські команди закладів загальної середньої освіти, які складаються з учнів 8-11 класів – учасників і при­зерів ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад з інформатики.

Команди необхідно зареєструвати до 13 вересня 2021 року на сайті студентської першості світу https://icpc.baylor.edu/. Для цього зареєстрованому на сайті тренерові (викладачу або вчителю) слід:

1) на вебсторінці центральноукраїнського контесту  https://icpc.global/regionals/finder/Ukraine-Central-2021 натиснути REGISTER,

2) обрати регіон KROPYVNYTSKYI,

3) у формі TEAM REGISTRATION вказати назву команди та трьох її учасників (студенти повинні бути зареєстрованими на сайті icpc.baylor.edu), натиснути REGISTER TEAM(S).

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКОГО ОРГКОМІТЕТУ

Координатор ІСРС-UKRAINE-2021 у Центральному регіоні (Дніпропетровська, Черкаська, Полтавська, Донецька, Кіровоградська області): доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ Олександр ДОРЕНСЬКИЙ (https://t.me/ODorenskyi, www.fb.com/o.dorensky).

Адреса локації ІСРС-UKRAINE-2021 у Центральному регіоні: Центральноукраїнський національний технічний університет, Кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення, просп. Університетський, 8, м. Кропивницький, 25030.

Офіційна вебсторінка центральноукраїнського контесту ІСРС-UKRAINE-2021 – https://icpc.global/regionals/finder/Ukraine-Central-2021.

Офіційний телеграм-канал Центрального регіону ІСРС-UKRAINE-2021– https://t.me/The2021UkraineCentralContest.