На е-локації кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ 5 квітня 2022 року відбудеться ХІІІ Міжнародна студентська олімпіада з інформаційної безпеки держави StateInfoSec-2022, присвячена шляхам і механізмам захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів.

До участі в Олімпіаді запрошуються здобувачі вищої освіти за спеціальністю 125 Кібербезпека, а також за іншими ІТ-спеціальностями, у освітньому процесі яких вивчається інформаційна безпека держави.

Форми участі та вимоги до учасників Олімпіади 

Форми олімпіадних змагань – індивідуальна, командна. Перша передбачає самостійну підготовку здобувачем вищої освіти під керівництвом керівника-викладача реферату і його прилюдного захисту перед Міжнародним журі Олімпіади; друга – командна підготовка й презентація відповідей на не менше ніж 100 питань з переліку https://t.me/StateInfoSec, які оцінює Міжнародне журі Олімпіади. Команда ЗВО повинна складатися з трьох здобувачів вищої освіти і одного керівника-викладача. Заклад вищої освіти може представити не більше двох команд від факультету/інституту. Всі студенти-учасники Олімпіади станом на день проведення змагань повинні бути здобувачами вищої освіти (форма здобуття вищої освіти – будь-яка). Студент-учасник команди може також окремо зареєструватися для участі у індивідуальних змаганнях.

Реєстрація учасників і реченець

Для участі в Олімпіаді StateInfoSec-2022 необхідно до 5 березня 2022 року:

– індивідуальна участь (захист реферату):

1)  зареєструватися за посиланням https://forms.gle/rDUSxgie12hiC4qD8 (реєстрацію здійснює керівник-викладач);

2) надіслати в електронному вигляді у форматі DOC/DOCX реферат за тематикою олімпіади на е-скриньку Міжнародного журі Олімпіади ISZZI_open@ukr.net.

– командна участь (понад 100 відповідей):

1)  зареєструвати команду за посиланням https://forms.gle/Ki5kyekTofhxw5797 (реєстрацію здійснює керівник-викладач);

2) надіслати сформульовані командою вичерпні відповіді на не менше ніж 100 питань із переліку https://t.me/StateInfoSec на е-скриньку Міжнародного журі Олімпіади ISZZI_open@ukr.net.

Дата й місце проведення StateInfoSec-2022

Олімпіада відбудеться 5 квітня 2022 року в онлайновому форматі на е-локації кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету, місто Кропивницький, Україна.

Контактна інформація та офіційні представники Олімпіади

Координатор StateInfoSec-2022 в Україні, офіційний представник Міжнародного оргкомітету: Олександр ДОРЕНСЬКИЙ, доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету, https://t.me/ODorenskyiwww.fb.com/o.dorensky, +38(052)2390449;

Голова Міжнародного програмного комітету StateInfoSec-2022: Олексій СМІРНОВ, завідувач кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету, +38(052)2390449, it-kntu@ukr.net;

Голова Міжнародного журі StateInfoSec-2022: Валентин ПЕТРИК, доцент спеціальної кафедри № 2 Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУ України «КПІ ім. І.Сікорського», тел. +38(067)2462910, ISZZI_open@ukr.net.

Адреса Міжнародного організаційного комітету StateInfoSec-2022: Центральноукраїнський національний технічний університет, Кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення, просп. Університетський, 8, м. Кропивницький, Україна, 25030.

Вебсторінка, на якій оприлюднюється офіційна інформація StateInfoSec-2022: http://kbpz.kntu.kr.ua/.

FAQ-телеграмгрупа стейкхолдерів StateInfoSec-2022: https://t.me/StateInfoSec.