29 вересня 2022 року на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ відбулося онлайн заняття щодо можливостей підвищення рівня інформаційної безпеки України, у рамках співробітництва з Департаментом кіберполіції Національної поліції України в Кіровоградській області, який є стейкхолдером спеціальності 125 «Кібербезпека», за попередньою домовленістю гаранта освітньо-професійної програми «Кібербезпека», доктора технічних наук, професора Олексія СМІРНОВА.

Крім здобувачів вищої освіти за ОПП «Кібербезпека» у онлайн занятті прийняли здобувачі ОПП «Комп’ютерні науки» та ОПП «Комп’ютерна інженерія», які також навчаються на кафедрі кібербезпки та програмного забезпечення ЦНТУ. Під час онлайн-заняття з практиками у сфері кібербезпеки, детально презентовано проект кіберполіції «МРІЯ» StopRussiaChannel – платформи співпраці Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам в медійному просторі. Також правоохоронець опрацював зі студентами боти «Народний месник» та «StopRussia | MRIYA», канал «StopRussia | MRIYA», сервіс автоматичного блокування проросійської пропаганди «MRIYA Automatic», а також гру-клікер Котяцький.

Дане заняття дозволить підвищити протидію викликам в інформаційній сфері зі сторони ворогів: як зовнішніх – російських окупантів, так й внутрішніх – зрадників та колаборантів, та наблизити перемогу!