19 жовтня 2022 року на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету у колаборації з SoftServe Academy був проведений вебінар «Хто такий SecOps та як їм стати», який провела Middle SecOps Engineer SoftServe Олена Пасько.

Цільовою аудиторією даного вебінару були здобувачі вищої освіти в першу чергу з освітньої програми 125 «Кібербезпека» (http://kbpz.kntu.kr.ua/125kib/), та викладачі кафедри, які забезпечують освітні компоненти цієї освітньої програми. Крім вищеперерахованих учасників, учать прийняли також й здобувачі освітніх програм 122 «Комп’ютерні науки» (http://kbpz.kntu.kr.ua/122bak-2/, http://kbpz.kntu.kr.ua/122mag/) та 123 «Комп’ютерна інженерія» (http://kbpz.kntu.kr.ua/123bak/, http://kbpz.kntu.kr.ua/123mag/), в яких також присутні компетенції та освітні компоненти з питань кібербезпеки й які навчаються на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення.

Олена Пасько дуже цікаво й доступно розповіла про актуальні навички у сфері кібербезпеки, якими повинен володіти SecOps сучасної компанії. Були розглянуті домени Cybersecurity, детально розглянуті необхідні навички для різних доменів кібербезпеки.

Під час вебінару відбулася дискусія, активну роль у якій взяв студент групи КБ-20-3СК освітньої програми 125 «Кібербезпека» Дмитро Бурейко.

Дякуємо нашим партнерам з SoftServe Academy за можливість поспілкуватися з практиком та отримати поглиблені знання з кібербезпеки. Подальша плідна співпраця принесе багато користі усім зацікавленим сторонам та допоможе студентам зробити успішну кар’єру у сфері кібербезпеки.