Гарант освітньої програми 125 професор Олексій Смірнов прийняв участь 26-27 квітня 2023 року в режимі онлайн у міжнародній науково-практичній конференції NGSec 2023: International Conference on Next Generation Cybersecurity Systems and Applications. Була представлена доповідь за матеріалами дослідження з українськими та італійськими вченими: Alexandr Kuznetsov, Emanuele Frontoni, Kyrylo Chernov, Oleksii Smirnov and Dmytro Prokopovich-Tkachenko «Evaluating the Robustness of Spread Spectrum Image Steganography against AI Detection».

Генеральним партнером проведення даної конференції виступила Наукова асоціація кібербезпеки України!

Організаторами заходу були Національний авіаційний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки та Харківський національний університет імені Каразіна.

Під час відкриття, з вітальним словом до учасників звернулися проректор з наукової роботи Національного авіаційного університету Олексій Шкуратов та представники університетів-організаторів, а також закордонні партнери.

Наприкінці пленарної сесії, яку модерував Роман Одарченко, було представлено кейнот-доповідь від професора Кавказького Університету (Тбілісі, Грузія) Максима Явіча за темою “Perspectives of post-quantum cryptography”.

Обидві сесії конференції також було проведено 26 квітня (“Cryptography and cryptanalysis” – модератор Олександр Кузнецов та “Critical information infrastructure, networks and applications security” – модератор Сергій Гнатюк). В четвер 27 квітня була проведена урочиста церемонія закриття, під час якої були вручені сертифікати всім учасникам, а також відзначені нагородами найкращі доповіді.

В загальному, на конференції англійською мовою було представлено велику кількість чудово підготовлених наукоємних доповідей вчених з України, Грузії, Румунії, Польщі, Італії та Казахстану.

Висловлюємо всім учасникам величезну подяку за роботу і проявлений інтерес до конференції “NGSec 2023: International Conference on Next Generation Cybersecurity Systems and Applications”, яка, впевнені, кожного року буде тільки удосконалюватись!

Програму конференції можливо переглянути за посиланням: http://ngsec.org/files/NGSec_2023_prg.pdf