Випускник кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення   Сергій Кривоблоцький створив застосунок «Баночки», який дозволяє стежити за зборами в monobank.

Head of Technological R&D MacPaw Сергій Кривоблоцький на волонтерській основі розробив застосунок «Баночки» для iOS та macOS, що дозволяє підписуватись на «банки» в monobank, які за часів війни часто використовуються для благодійних зборів, і стежити за ними. Про це повідомляє AIN.

Застосунок «Баночки» має такий функціонал:

  • відстеження прогресу за банками, які вас цікавлять;
  • швидке поповнення «банок» через застосунок monobank або вебверсії банкінгу;
  • можливість залишити коментарі до конкретної «банки»;
  • шерінг «банок» з друзями.

«Як і більшість моїх знайомих, я регулярно роблю донати на різні потреби й дуже зручно, що monobank створили таку фічу як „Банки“. Але для мене була проблема в тому, що досить просто втратити лінк, який тобі скинули — оновилася сторінка в twitter, проскролив стрічку, або банально забув де бачив той чи інший збір.Інша проблема — це регулярність. Інколи відчуваєш бажання зробити донат на якусь специфічну ціль, як, наприклад, допомога стайні з кіньми, яких покинули, але не пам’ятаєш, де бачив це посилання і цей збір. Я намагався розв’язувати ці проблеми в записниках, зберігав собі посилання в notes, але згодом їх стало багато, і щоб перевірити чи закритий збір — треба було відкривати кожне посилання.

От приблизно так і виникла ідея: були проблеми, які потребували вирішення», — розповів Кривоблоцький в коментарі виданню.

Наразі застосунок доступний виключно для iOS та macOS, але розробник пообіцяв незабаром додати підтримку й Android-систем.

Колектив кафедри КбПЗ бажає Сергію натхнення та подальших творчих здобутків!

Інформацію взято з сайту:  https://dou.ua/lenta/news/banochky-for-the-victory/?from=fb-repost