Кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ Центральноукраїнського національного технічного університету в 2023 році приймає абітурієнтів на наступні спеціальності:
Бакалавр:
122 “Комп’ютерні науки” http://kbpz.kntu.kr.ua/122bak-2/
123 “Комп’ютерна інженерія” http://kbpz.kntu.kr.ua/123bak/
125 “Кібербезпека“ http://kbpz.kntu.kr.ua/125kib/
172 “Програмування та кіберзахист інфокомунікацій” http://kbpz.kntu.kr.ua/172bak/
Магістр:
122 “Комп’ютерні науки” http://kbpz.kntu.kr.ua/122mag/
123 “Комп’ютерна інженерія” http://kbpz.kntu.kr.ua/123mag/
1 липня стартував черговий етап вступної кампанії в Україні – початок реєстрації вступниками електронних кабінетів. Відсьогодні приймальна комісія надає консультаційну підтримку абітурієнтам шість днів на тиждень. Тут вам допоможуть створити електронний кабінет, подати документи для отримання пільг, зареєструватися на співбесіду та нададуть відповіді на ваші питання щодо вступу.
Фактично, приймальна комісія Кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ переходить на посилений графік роботи. Двері потокової аудиторій №1, де розташовані робочі місця працівників приймальної комісії від кафедри, відчинено для вступників із понеділка по п’ятницю із 9.30 до 15.30 (технічна перерва 13.00-13.30), по суботах представники приймальної комісії чергуватимуть з 9.00 до 13.30.
Тут абітурієнти зможуть отримати консультації щодо створення та наповнення документами електронного кабінету (зараз це питання номер один); також працівники приймальної комісії допоможуть вам внести до електронної бази даних документи, що надають право на пільговий вступ; допоможуть вступникам пільгових категорій зареєструватися на співбесіди з української мови, математики, історії України, фізики.
Крім цього, представники приймальної комісії готові відповісти на всі ваші питання щодо спеціальностей, вступних документів, заяв на вступ та встановлення пріоритетності заяв на вступ тощо.
Контактна інформація
Представники кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення у приймальній комісії:
Потокова аудиторія №1.
📱 мобільний/Viber: +38(095)38-98-072