26 липня 2023 року, викладачі та студенти кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення які викладають та відповідно навчаються на освітніх програмах 122 “Комп’ютерні науки”, 123 “Комп’ютерна інженерія”, 125 “Кібербезпека” та 172 “Програмування та кіберзахист інфокомунікацій” прийняли участь у вебінарі «Створюємо хмарну інфраструктуру за допомогою Cloudflare» від компанії BAKOTECH.

На кейсовому вебінарі було розглянуто досвід впровадження APM від Dynatrace в одному з найбільших українських телекомів. Компанія прагнула перерости стадію оператора і перетворитися на постачальника якісних діджитальних послуг звʼязку для кінцевих клієнтів, а для цього треба чітко розуміти якість роботи додатків, отриманий користувацький досвід та будь-які особливості у взаємодії клієнта з сервісом. Все це їм допоміг реалізувати Dynatrace, а як саме його можливості спрацювали в практичній площині й розповіли на вебінарі.

Розглядалися наступні питання:

– Коротко про Dynatrace як платформу.

– Архітектура та технології, які використовуються в операторі.

– Інтеграції (ITSM процес та звітність).

– Ролі користувачів та use case по застосуванню платформи Dynatrace.

– Приклади вирішення задач оптимізації за допомогою Dynatrace.

– Live Q&A.

BAKOTECH® – міжнародна компанія, яка лідирує у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції та поставляє рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value Added IT-дистриб’ютор, BAKOTECH надає професійну до- і пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників. Територіально компанія працює в 26 країнах на ринках Центральної та Східної Європи, Балкан, Балтії, Кавказу, Центральної Азії з офісами у Празі, Кракові, Ризі, Києві, Баку, Алмати та Астані.