21 липня 2023 року, викладачі та студенти кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення які викладають та відповідно навчаються на освітніх програмах 122 “Комп’ютерні науки”, 123 “Комп’ютерна інженерія”, 125 “Кібербезпека” та 172 “Програмування та кіберзахист інфокомунікацій” прийняли участь у вебінарі “Як аудит Identity Security не дозволить вашим обліковим записам перетворитись на вразливість”, від компанії BAKOTECH.

Таке поняття як «захист корпоративного периметру» поступово втрачає сенс, оскільки чітку межу цього периметру провести надзвичайно важко. У світі хмарних технологій, віддаленої роботи, постійної взаємодії з підрядниками чи фрілансерами та використання великої кількості додатків від різних розробників, поняттям “периметру” є відповіді на питання «хто, за яких умов та з якими правами має доступ до вашого корпоративного середовища?».

На вебінарі про Identity Security, було проінформовано про всі сучасні ризики кібербезпеки, повʼязані з Identities, та способи їх уникнення за допомогою комплексного аудиту вашої системи безпеки облікових даних, прав та доступів. Ви дізнаєтесь, як має виглядати інфраструктура доступів та привілеїв у сучасній організації та яким чином можна покращити власні підходи до безпеки Identities для усунення ризиків кібератак.

Програма вебінару включала в себе:

– Сучасні ризики, пов’язані із обліковими записами.

– Як відбуваються кібератаки.

– Комплексний підхід в Identity Security.

– Рішення для захисту облікових записів.

– Аудит ризиків та визначення пріоритетів.

– Світовий досвід застосування підходу CyberARK BluePrint.

Запис вебінару доступне за наступним посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=H34Bd92HDsQ