10 серпня 2023 року, викладачі кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення які викладають на освітніх програмах 122 “Комп’ютерні науки”, 123 “Комп’ютерна інженерія”, 125 “Кібербезпека” та 172 “Програмування та кіберзахист інфокомунікацій” прийняли участь у вебінарі “Активне залучення студентів до навчального процесу online: виклики і рішення”, від компанії SoftServe.

Під час вебінару розглядалися наступні питання:

  • Як працювати з втратою уваги та зниженням активності студентів у процесі онлайн-навчання?
  • Якими є ефективні стратегії, спрямовані на стимулювання активної участі у віртуальних класах.
  • Як дизайнувати заняття, щоб підвищити мотивацію віддалено?

Ці та інші теми були пропрацьовано разом  із Марією Іваськевич, Senior English Teacher, SoftServe.

Учасники вебінару дізналися про практичні методи й інструменти, які допоможуть покращити взаємодію студентів, ефективну комунікацію, співпрацю та загальну активність у середовищі онлайн-навчання.  Наша мета полягає в тому, щоб сприяти зацікавленню студентів, які активно залучатимуться до дистанційного навчального процесу та досягатимуть кращих результатів.

Викладачі Cross-Cultural communication Center компанії Softserve, де працює Марія Іваськевич, успішно перейшли на онлайн форму навчання більше трьох років тому. Протягом цього періоду вони не тільки впровадили цей новий формат, але й систематично розширюють свою експертизу в даній сфері, користуючись світовим досвідом і передовими практиками.

Вебінар можливо переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=qBonMSig0NI