Студентка кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Інна Варченко, яка навчається на 3 курсі бакалаврату за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія», представила результати свого навчання на кафедрі та у студентському науковому гуртку «Нові горизонти» під науковим керівництвом професора Мелешко Єлизавети Владиславівни.

Інна розробила дві власні ігри на рушії Unity та виклала їх на Google Play:

  • Cube Trapped 3D: RTX Puzzle.
  • What language is this?

Ось що вона розказала про ці ігри.

Cube Trapped 3D: RTX Puzzle

Cube Trapped 3D: RTX Puzzle – це гра-головоломка з rtx графікою, де вам потрібно привести основний куб (чорний куб) до виходу за допомогою інших кубів (зеленого куба і синього куба).

Зараз у грі є готові 22 рівні (в майбутньому буде більше). Додані механіки порталу, шипів, кнопок і рівнів, які складаються з двох частин. Наразі гра доступна на Google Play та itch.io за наступними посиланнями:

Рис. 1. Процес розробки гри RTX Puzzle

Рис. 2. Меню гри RTX Puzzle

Рис. 3. Процес гри у RTX Puzzle

Рис. 4. Довідка про розробників: Yumeko de Vill – нік Інни Варченко, вона виступила у ролі програміста; з графікою, музикою та дизайном Інні допомогли друзі

 

What language is this?

What language is this? – проста вікторина-гра, де показують слова різними мовами, а завдання гравця вгадати або вибрати (якщо він знає), якою мовою це слово написано. В грі присутня таблиця лідерів. Гра доступна на Google Play за наступним посиланням:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.DeVillCorporation.Whatlanguageisthis

Рис. 5. Меню гри What language is this?

Рис. 6. Процес гри What language is this?

Рис. 7. Результати гри What language is this?

Рис. 8. Таблиця лідерів у грі What language is this?