Тетяна Волкорєзова (Мельниченко)

Навчалася з 2005 по 2010 рр. (гр. ПЗ-05-1) й здобула ступінь магістра з системного програмування (диплом з відзнакою).
За період навчання отримала необхідний теоретичний рівень знань та практичну підготовку, які стали поштовхом в подальшому розвитку як фахівця.

На даний час займаюсь забезпеченням якості ПЗ, мануальним та автоматизованим тестуванням. В березні 2017 року отримала міжнародний сертифікат тестувальника ISTQB (International Software Testing Qualifications Board). Постійно приймаю участь у конференціях QA Fest, Lviv IT Arena, UMT, різноматних мітапах, вебінарах, знайомлюсь з цікавими людьми, адже наша галузь вимагає постійного розвитку.

Наразі працюю в компанії “Onix-Systems” (https://onix-systems.com) на посаді QA Engineer.

Юлія Терещенко

У 2010 році і отримала диплом спеціаліста з системного програмування. Знання, отримані під час навчання, допомогли одразу по закінченню університету влаштуватися на роботу в Кіровоградську обласну бібліотеку для юнацтва на посаду головного інженера.

Завдяки професіоналізму викладачів і ґрунтовній всебічній підготовці, одразу змогла виконувати свої професійні обов’язки.

Уважне ставлення викладачів – професіоналів своєї справи – індивідуальний підхід до кожного студента надихнули і мене зі свого боку робити щось корисне для суспільства. Тому, як член громадської організації ТІМО «Відкриті двері», почала знайомити із основами комп’ютерної грамотності людей з незахищених верств населення, допомагаючи їм інтегруватись у сучасний динамічний

Бегун Костянтин Михайлович

Бегун Костянтин Михайлович

Костянтин Михайлович Бегун навчався на кафедрі програмного забезпечення з 1993 по 1998 рр. і став одним із перших випускників кафедри. Деякий час працював на кафедрі. Набуті знання під час навчання допомогли знайти роботу в одному з провідних міжнародних банків за отриманою спеціальністю. На своїй роботі застосовує знання з «Вищої математики», «Чисельних методів», «Об’єктно-орієнтованої мови програмування», «Організації баз даних». Зараз працює з такими мовами програмування, як С++, С#, Java.

В студентські роки намагався все встигнути: і гарно вчитися і організувати цікаве дозвілля.

Успішне навчання на кафедрі дало змогу здійснити багато мрій. Зараз мешкає в Лондоні, має дружину та доньку. Любить подорожувати з сім’єю.

Босенко Сергій

Босенко Сергій

Босенко Сергій народився у 1990 році. До Кіровоградського національного технічного університету вступив у 2007 р. У 2012 р. по закінченню навчання на кафедрі програмного забезпечення (зараз – кібербезпеки та програмного забезпечення) отримав кваліфікацію магістра з системного програмування та диплом з відзнакою.

Зараз він головний спеціаліст сектора підтримки інформаційних технологій АТ “Ощадбанк”.

На роботі в більшості займається тестуванням та підтримкою програмного комплексу, так званої системи банківського обслуговування населення, постійно працює з базою даних. Теперішня робота подобається,  дуже часто стає в нагоді вміння вирішувати нестандартні, конфліктні ситуації. І тут значну роль відіграють 5 років навчання, бо саме в університеті ми вперше вчилися бути відповідальними та вирішувати більш-менш дорослі серйозні проблеми.

Трофін Олександр

Трофін Олександр

До КНТУ вступив в 2009 році. Після отримання кваліфікації спеціаліста з комп’ютерних систем та мереж в 2014 р. продовжив навчання, вступивши до магістратури за напрямком підготовки «Системне програмування» і успішно захистив магістерську роботу в січні 2016 року.

За роки навчання в КНТУ я здобув необхідний багаж знань, потрібний для подальшої професійної діяльності, та усвідомив, що головною метою викладачів є спрямування амбіцій студента в потрібне русло. Реалізація ж потенціалу тих, хто навчається у ВНЗ, залежить уже від особистої цілеспрямованості кожного.

За час навчання можу відзначити (в якості особливості навчального процесу) чудове ставлення викладачів кафедри до виявлення студентами активності в процесі навчання та їх готовність без зволікань надати допомогу студентам, які цього потребують.

Коваленко Ігор Іванович

Коваленко Ігор Іванович

Закінчив навчання в 2013 р. На даний час працюю в Державному Ощадбанку на посаді провідний інженер сектору ТКС і МТ відділу інформаційних технологій. До цього на протязі 13,5 працював на посаді провідний інженером сектору захисту інформації в Кіровоградському управлінні НБУ.

Виражаю велику вдячність колективу кафедри програмного забезпечення за чуйність і усіляку допомогу, надану в процесі навчання. Це дозволило одержати дійсно високий рівень знань, які особисто для мене є необхідними і корисними.

Кривоблоцький Сергій

KryvoblotskyiS

Навчався на кафедрі програмного забезпечення в 2005-2010р.р., група ПЗ-05-2.

Навчання в КНТУ дало мені хороший старт в житті як розробнику програмного забезпечення. Я добре засвоїв те, що у сфері передових технологій треба постійно тримати руку на пульсі, аналізувати пройдене і прагнути вивчити нове. Ці знання, плюс величезний вклад в саморозвиток допомагають мені і до цього дня.

Поточне місце роботи: Компанія MacPaw (http://macpaw.com).
Посада: Розробник програмного забезпечення для комп’ютерів Apple.

Зленко Валерій

ZlenkoValerii

Народився 02 грудня 1986р у Казахстані. 2005 – 2010рр – навчався в КНТУ і отримав диплом спеціаліста з системного програмування. Проблем з працевлаштуванням після закінчення навчання не мав, адже в процесі навчання в університеті одержав добру базову теоретичну підготовку та навички практичної роботи під час проходження практик. На даний час працюю системним програмістом у ТОВ «Онікс-сістемз» м.Кіровограда.

Жиров Антон

ZhyrovAnton

Я випускник кафедри програмного забезпечення Кіровоградського національного технічного університету.

Закінчив університет в  2009 році за фахом «Інженер-програміст». Одержана освіта дозволила мені влаштуватися на роботу до Департаменту фінансів Кіровоградської обласної державної адміністрації, де я пропрацював  4,5 року. Потім я змінив своє місце проживання і роботу.

На даний момент живу в м. Києві і працюю за фахом в міжнародній юридичній фірмі «Integrites».  Вдячний викладачам кафедри за той рівень знань, який я одержав за період навчання в університет і який дозволив мені стати успішною людиною в житті.