4-10-2022 На кафедрі КбПЗ відбулася робоча онлайн-зустріч між гарантами спеціальності 125 «Кібербезпека» доктором технічних наук професором Олексієм Смірновим, гарантом спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» Олександром Коваленко та Employer Brand Manager провідної української ІТ-компанії SoftServe Романом Куріленко.

29-09-2022  На кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ відбулося онлайн заняття щодо можливостей підвищення рівня інформаційної безпеки України, у рамках співробітництва з Департаментом кіберполіції Національної поліції України в Кіровоградській області, який є стейкхолдером спеціальності 125 «Кібербезпека», за попередньою домовленістю гаранта освітньо-професійної програми «Кібербезпека», доктора технічних наук, професора Олексія СМІРНОВА.

21-09-2022 Представники ІТ-компанії долучилися до розроблення навчальної дисципліни «Інновації в комп’ютерних науках» в частині визначення змісту цієї освітньої компоненти задля трансферу власного багаторічного практичного досвіду у сфері ІТ

16-09-2022 В рамках удосконалення викладацької майстерності професорсько-викладацького складу кафедри КбПЗ відбувся тренінг «Нові засоби навчання», який підготував та провів Роман Ткачук – провідний інженер-програміст «EPAM Ukraine», що є найбільшою ІТ- компанією в Україні.

06-09-2022 Зустріч представника кіберполіції з гарантом і студентами «Кібербезпеки»

31-08-2022 Впровадження в освітній процес досвіду професіоналів-практиків «SoftServe». Викладачі кафедри КбПЗ систематично підвищують кваліфікацію, йдучи в ногу із розвитком ІТ-галузі. Так, зокрема, доцент кафедри Олександр ДОРЕНСЬКИЙ  успішно завершив Tech Summer for Teachers Bootcamp у ІТ-компанії «SoftServe» (7 липня – 4 серпня 2022 р.).

18.07.2022 Стейкхолдером спеціальності 125 “Кібербезпека” кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету, а саме Департаментом кіберполіції створено та підтримується проект «МРІЯ» StopRussiaChannel

26.11.2021 р. На кафедрі КбПЗ відбулася зустріч зі стейкхолдером RBC_groupна тему “Інструменти розширеної аналітики, машинного навчання та штучного інтелекту”.

27.10.2021 р. На кафедрі КбПЗ відбувся meet-up з представником stakeholder MifProjects на тему “Як стати проджект-менеджером в ІТ, шлях від початківця до професіонала”

27.10.2021 р. Здобувачі кафедри КбПЗ відвідали офіс stakeholdera MifProjects

22.09.2021 р. На кафедрі КбПЗ відбувся meet-up з представником stakeholder MifProjects на тему “Початкові кроки в IT”

16.09.2021 На кафедрі КбПЗ відбувся meet-up з представником stakeholder MifProjects на тему “Сurriculum vitæ чи перші кроки представлення себе”

Створюй хмарні сервіси:на кафедрі КбПЗ відбувся meetup з представником стейкхолдера “MIF Projects” на тему «Web API»

22 березня на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення за участі  стейкхолдерів розпочалася работа над освітньою програмою другого (магістерського) рівня, спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»

17 березня 2021р. на кафедрі КбПЗ за участі стейкхолдером IT галузі фірмою MIF Projects відкрили сучасну  лабораторію Research and Development Laboratory.

Фірма MIF Projects зацікавлена ​​в отриманні гарного кадрового складу і допомогла нам відкрити таку лабораторію, в якій навчатимуть студенти нашого університету на найсучаснішому обладнанні та з використанням сучасних підходів. Відкриття лабораторії і співпраця з компанією MIF Projects дозволить проводити стажування студентів, викладачів, спільних курсів підвищення кваліфікації, наукових досліджень із залученням досвіду експертів компанії.

19 листопада 2020р. на кафедрі КбПЗ за участі роботодавця MIF Projects відбувся Forum Soft Skills Kropyvnytskyi 2020

Форум пройшов офф-лайн для доповідачів, організаторів, деяких запрошених та он-лайн для більш ніж як 30 слухачів. Обговорювали актуальні питання зі студентками – майбутніми ІТ-спеціалістами, визначивши зручність та недоліки існуючих систем.

21 квітня 2020 року для студентів кафедри КбПЗ відбулося онлайн-заняття з професіоналом-практиком із GlobalLogic Lviv

Онлайн-зустріч із Senior QA Automation Tanja Volkorezova відбулася під час вебінарної лекції з дисципліни “Модульне програмування” зі здобувачами вищої освіти за спеціальностями “Комп’ютерна інженерія” та “Кібербезпека“.

23 грудня 2019 року, на кафедрі КбПЗ відбулася зустріч з представником міжнародної ІТ-компанії EPAM Systems 

EPAM Systems має представництва в Америці, Європі та країнах Сходу; надають послуги у сфері створення програмного забезпечення та розробки цифрових платформ.

18 грудня 2019р. на кафедрі КбПЗ за участі роботодавця MIF Projects відбувся Forum Soft Skills Kropyvnytskyi 2019

Наші студенти мають можливість не лише отримати теоретичні знання на лекціях, а й поєднувати це з практичними навичками, які необхідні в роботі команди створення реального ІТ- проекту.13 грудні 2019р. на кафедрі КбПЗ відбувся meetup з Android-розробником фірми MIF Projects

Така зустріч в неформальній обстановці – це новий досвід, який важливий для тих, хто хоче розпочати свою трудову діяльність.7 листопаді 2019р. на кафедрі КбПЗ відбулася зустріч з представниками відділу протидії кіберзлочинам в Кіровоградській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України

Потребу в нових кадрах гості пояснили дуже просто: незабаром штат обласного відділу протидії кіберзлочинам має збільшитись вдвічі, з восьми до 16-ти осіб, ще через деякий час склад служби становитиме вже 32 співробітника. Отже, нові, молоді спеціалісти дуже й дуже потрібні.3 квітня 2019 р.  на кафедрі КбПЗ фахівці провідної ІТ-фірми QATestLab (з головним офісом в м. Києві) провели лекцію з тестування програмного забезпечення.

Присутні отримали інформацію про професію QA, вимоги, що ставляться до тестувальників та про курси від QATestLab.8 листопада 2017 року  на кафедрі КбПЗ за участі роботодавців – ІТ-компанії «Kinect.PRO», ІТ-компанії «Novus Cybernetic» пройшов Хакатон з програмування та робототехніки «Robotomania 2017». 

Співзасновник ІТ-компанії «Novus Cybernetic» Буравченко Костянтин Олегович та директор ІТ-компанії «Kinect.PRO» Пінчук Антон Сергійович подарували переможцям хакатону цінні призи.24 жовтні 2017 на кафедрі КбПЗ за участі роботодавців: компаній Kinect.PRO, Onix-Systems, відбувся форум Soft Skills Kropyvnytskyi 2017.

Спікери допомогли зняти «рожеві окуляри» тим, хто ще й досі думав, що володіти Soft Skills – це не так важливо, як мати основні навики (Hard Skills) IT – спеціаліста, закріпили навики роботи в команді настільною грою GetKanban v.4.28 вересні 2017р. на кафедрі КбПЗ відбувся  форум за участі роботодавців ПАТ НВП “Радій”«Актуальні питання стандартизації і регламентації у сфері інформаційних технологій» .

Учасники виробничо-практичного заходу – студенти і вчені університету, ІТ-виробники, зокрема фахівці Науково-виробничого підприємства «Радій».28 квітні 2017р на кафедрі КбПЗ  за участі співробітників відділу контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Управління СБУ в Кіровоградській області відбувся освітньо-практичний семінар “Кібербезпека”

За словами співробітників СБУ, для них стала приємним сюрпризом щира зацікавленість майбутніх фахівців ІТ-галузі та кібербезпеки щодо можливості подальшого працевлаштування і проходження служби в рядах СБУ.5 жовтня 2016 на кафедрі КбПЗ за участі роботодавців  “Онікс-Системз” відбувся ІТ-форум з метою обміну набутими знаннями й досвідом, власними досягненнями в галузі тестування програмних продуктів.

У дискусійному потоці ІТ-форуму спектр тематики заходу істотно розширився. Зважаючи на неподільну взаємопов’язаність процесів розроблення й тестування програмних засобів, фахівці “Онiкс-Системз” окреслили практичні аспекти взаємодії та ефективної співпраці розробників з тестувальниками.27 травня 2016 року на кафедрі КбПЗ за участі  роботодавців ПАТ НВП «Радій»  відбувся науково-практичний семінар на тему “Інтелектуальні системи автоматизованого проектування”

Під час семінару виникло жваве обговорення представлених доповідей, присутні студенти та викладачі відзначили високу актуальність теми.01 грудня 2015р на кафедрі КбПЗ за участі роботодавців “MIF Projects” та АТ “Ощадбанк” відбувся семінар, присвячений технологіям проектування й тестування програмного забезпечення. 

В межах тематики заходу,  студенти, викладачі та представники вітчизняного ІТ-сектора  обговорили сучасні виклики, перспективи й нові рішення в царині створення програмних продуктів, забезпечення кіберзахисту систем, досягнення високих стандартів якості програмного забезпечення, захисту інформації та інформаційних технологій.11 листопада 2015 на кафедрі КбПЗ за участі роботодавців з ПАТ НВП «Радій» відбувся науково-практичний семінар “Програмування в метрології: сучасний стан і перспективи”.

Для студентів та викладачів кафедри виступив з доповіддю Сорокін Володимир Володимирович, начальник лабораторії контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, відділу головного метролога ПАТ НВП «Радій».20 жовтні 2015 р на  кафедрі КбПЗ за участі роботодавців з MSF Projects відбувся Студентський науковий круглий стіл “Технології програмування: актуальні проблеми формалізації та алгоритмізації обчислювальних процесів”

Метою скликання було формування спільного бачення й інтеграції зусиль для розв’язку актуальних науково-технічних завдань програмування та інформаційних технологій, підвищення рівня студентської науково-пошукової роботи.

4 грудня 2014р на кафедрі КбПЗ за участі роботодавців  з Onix-Systems відбулась науково-практична конференція “Інформаційні технології та комп’ютерна інженерія”.

Під час науково-практичного заходу викладачі, студенти та представники провідних кіровоградських ІТ-компаній презентували результати власних розробок та досліджень у галузі сучасних інформаційних технологій та систем.

31 жовтні 2013 р. на кафедрі КбПЗ за участі роботодавців з Mif Projects пройшов науково-практичний семінар “Програмна архітектура комп’ютера: актуальні задачі та наукоємні технології”.

Захід мав на меті не тільки обмін практичним досвідом та підтримка належного зв’язку між навчальним процесом і виробництвом, а й налагодження діалогу з виробничниками, контактування студентів з роботодавцями задля подальшого працевлаштування.