Випускники


Сергій Тесля

Навчався на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення у 2020–2021рр. та здобув ступінь магістра з комп’ютерної інженерії. Під час освітнього процесу отримав високий теоретичний рівень знань та фундаментальну практичну підготовку, які допомогли підвищити рівень кваліфікації до стандартів роботи у компанії міжнародного рівня в галузі IT.
Почав свій шлях на позиції Java Developer в аутсорсинговій компанії «Cloudwharf», яка працює над розробкою програмного забезпечення для ринку Німеччини. Завдяки навчанню в Центральноукраїнському національному технічному університету набув комунікаційні та управлінські навички, які дали змогу обійняти вищу посаду в цій компанії, а саме – «Team lead».
Наразі, працюю в компанії «EPAM», що на даний момент є найбільшою компанією в Україні та входить в десятку найкращих IT-компаній світу. Обіймаю посаду Java Softwear Engineering та займаюся розробкою програмного забезпечення. Вдячний викладачам кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення за високий рівень знань і вмінь, набутих під час навчання.

Кривоблоцький Сергій

Навчався на кафедрі програмного забезпечення в 2005-2010р.р., група ПЗ-05-2. В ролику обговорює технологічні новини і роботу.

Ігор Янішевський

Ігор Янішевський закінчив Кіровоградський національний технічний університет у 2009 році за спеціальністю «Системне програмування». Сьогодні розробник Ігор Янішевський живе з дружиною у Кельні. Працює в компанії Eyeo, що відома розробкою Adblock Plus. Більш детально про свій шлях в ІТ Ігор розповів в своєму інтер’ю:

Сергій Демченко

Сергій Демченко навчався на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення за спеціальністю “Програмування комп’ютерних систем та мереж”. Під час освітнього процесу отримав високий теоретичний рівень знань та ґрунтовну практичну підготовку, які допомогли стати фахівцем в галузі IT. Наразі працює програмістом в Канаді (Ванкувері) в Microsoft.

Роман Павлюк

Навчався на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення у 2011–2017рр. та здобув ступінь магістра з системного програмування (нині спеціальність має назву “Комп’ютерна інженерія”). Під час освітнього процесу отримав високий теоретичний рівень знань та ґрунтовну практичну підготовку, які допомогли стати фахівцем в галузі IT.
Наразі працюю в компанії «airSlate» (PdfFiller) на посаді Android Developer. Займаюся розробкою Android-версії продукту SignNow, що дозволяє клієнтам по всьому світу спростити роботу з електронними документами й автоматизувати процеси бізнесу. У вересні 2020 року отримав AAD (Associate Android Developer) – сертифікат від Google. Також брав участь у конференції “Mobius 2019”, де познайомився з відомими людьми Android-розробки.
Вдячний викладачам кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення за високий рівень знань і вмінь, набутих під час навчання.

Тетяна Волкорєзова (Мельниченко)

Навчалася з 2005 по 2010 рр. (гр. ПЗ-05-1) й здобула ступінь магістра з системного програмування (диплом з відзнакою).
За період навчання отримала необхідний теоретичний рівень знань та практичну підготовку, які стали поштовхом в подальшому розвитку як фахівця.

На даний час займаюсь забезпеченням якості ПЗ, мануальним та автоматизованим тестуванням. В березні 2017 року отримала міжнародний сертифікат тестувальника ISTQB (International Software Testing Qualifications Board). Постійно приймаю участь у конференціях QA Fest, Lviv IT Arena, UMT, різноматних мітапах, вебінарах, знайомлюсь з цікавими людьми, адже наша галузь вимагає постійного розвитку.

Наразі працюю в компанії “Onix-Systems” (https://onix-systems.com) на посаді QA Engineer.

Юлія Терещенко

У 2010 році і отримала диплом спеціаліста з системного програмування. Знання, отримані під час навчання, допомогли одразу по закінченню університету влаштуватися на роботу в Кіровоградську обласну бібліотеку для юнацтва на посаду головного інженера.

Завдяки професіоналізму викладачів і ґрунтовній всебічній підготовці, одразу змогла виконувати свої професійні обов’язки.

Уважне ставлення викладачів – професіоналів своєї справи – індивідуальний підхід до кожного студента надихнули і мене зі свого боку робити щось корисне для суспільства. Тому, як член громадської організації ТІМО «Відкриті двері», почала знайомити із основами комп’ютерної грамотності людей з незахищених верств населення, допомагаючи їм інтегруватись у сучасний динамічний ритм життя.

Бегун Костянтин Михайлович

Костянтин Михайлович Бегун навчався на кафедрі програмного забезпечення з 1993 по 1998 рр. і став одним із перших випускників кафедри. Деякий час працював на кафедрі. Набуті знання під час навчання допомогли знайти роботу в одному з провідних міжнародних банків за отриманою спеціальністю. На своїй роботі застосовує знання з «Вищої математики», «Чисельних методів», «Об’єктно-орієнтованої мови програмування», «Організації баз даних». Зараз працює з такими мовами програмування, як С++, С#, Java.

В студентські роки намагався все встигнути: і гарно вчитися і організувати цікаве дозвілля.

Успішне навчання на кафедрі дало змогу здійснити багато мрій. Зараз мешкає в Лондоні, має дружину та доньку. Любить подорожувати з сім’єю.

Босенко
Сергій

Босенко Сергій народився у 1990 році. До Кіровоградського національного технічного університету вступив у 2007р. У 2012 р. по закінченню навчання на кафедрі програмного забезпечення (зараз
– кібербезпеки та програмного забезпечення) отримав кваліфікацію
магістра з системного програмування та диплом з відзнакою.

Зараз він головний спеціаліст сектора підтримки інформаційних технологій АТ “Ощадбанк”.

На роботі в більшості займається тестуванням та підтримкою програмного комплексу, так званої системи банківського
обслуговування населення, постійно працює з базою даних. Теперішня робота подобається,  дуже часто стає в нагоді вміння вирішувати нестандартні, конфліктні ситуації. І тут значну роль
відіграють 5 років навчання, бо саме в університеті ми вперше вчилися бути відповідальними та вирішувати більш-менш дорослі серйозні проблеми.

Трофін
Олександр

До КНТУ вступив в 2009 році. Після отримання кваліфікації спеціаліста з комп’ютерних систем та мереж в 2014 р. продовжив навчання, вступивши до магістратури за напрямком підготовки «Системне програмування» і успішно захистив магістерську роботу
в січні 2016 року.

За роки навчання в КНТУ я здобув необхідний багаж знань, потрібний для подальшої професійної діяльності, та усвідомив, що головною метою викладачів є спрямування амбіцій студента в потрібне русло.
Реалізація ж потенціалу тих, хто навчається у ВНЗ, залежить уже від
особистої цілеспрямованості кожного.

За час навчання можу відзначити (в якості особливості навчального процесу) чудове ставлення викладачів кафедри до виявлення
студентами активності в процесі навчання та їх готовність без зволікань надати допомогу студентам, які цього потребують.

Коваленко
Ігор Іванович

Закінчив навчання в 2013 р. На даний час працюю в Державному Ощадбанку на посаді провідний інженер сектору ТКС і МТ відділу
інформаційних технологій. До цього на протязі 13,5 працював на посаді провідний інженером сектору захисту інформації в Кіровоградському управлінні НБУ.

Виражаю велику вдячність колективу кафедри програмного забезпечення за чуйність і усіляку допомогу, надану в процесі
навчання. Це дозволило одержати дійсно високий рівень знань, які особисто для мене є необхідними і корисними.

Кривоблоцький
Сергій

Навчався на кафедрі програмного забезпечення в 2005-2010р.р., група ПЗ-05-2.

Навчання в КНТУ дало мені хороший старт в житті як розробнику програмного забезпечення. Я добре засвоїв те, що у сфері передових
технологій треба постійно тримати руку на пульсі, аналізувати пройдене і прагнути вивчити нове. Ці знання, плюс величезний вклад в саморозвиток допомагають мені і до цього дня.

Поточне місце роботи: Компанія MacPaw (http://macpaw.com).
Посада: Розробник програмного забезпечення для комп’ютерів
Apple.

Зленко
Валерій

Народився 02 грудня 1986р у Казахстані. 2005 – 2010рр – навчався в КНТУ і отримав диплом спеціаліста з системного програмування.
Проблем з працевлаштуванням після закінчення навчання не мав, адже в процесі навчання в університеті одержав добру базову теоретичну підготовку та навички практичної роботи під час
проходження практик. На даний час працюю системним програмістом у ТОВ «Онікс-сістемз» м.Кіровограда.

Зленко
Алла

Народилася 9.06.1988 у селі Новосілка Черкаської області.

2006-2011 роки навчалася в КНТУ та отримала ступінь магістра з системного програмування з відзнакою.

Під час навчання була студентським деканом МТФ, головою профбюро МТФ, членом вченої ради КНТУ, членом обласної профспілки працівників освіти і науки України. Була нагороджена грамотами міського голови, громадських організацій, ректора
КНТУ, декана МТФ та ін. за відмінні успіхи в навчанні та активну громадську діяльність. В 2010 році була обрана депутатом Кіровської районної в місті Кіровограді ради VI скликання.

На даний час працюю маркетологом у ТОВ «Вересень плюс». Активно займаюсь волонтерством.

Жиров
Антон

Я випускник кафедри програмного забезпечення Кіровоградського національного технічного університету.

Закінчив університет в  2009 році за фахом «Інженер-програміст». Одержана освіта дозволила мені влаштуватися на роботу до Департаменту фінансів Кіровоградської обласної державної адміністрації, де я пропрацював  4,5 року. Потім я змінив своє місце проживання і роботу.

На даний момент живу в м. Києві і працюю за фахом в міжнародній юридичній фірмі «Integrites».  Вдячний викладачам кафедри за той рівень знань, який я одержав за період навчання в університет і який
дозволив мені стати успішною людиною в житті.

Жиров
Вадим

Закінчив навчання на кафедрі програмного забезпечення КНТУ в 2005 р. і одержав кваліфікацію спеціаліста з системного програмування. За роки навчання в університеті одержав добру теоретичну підготовку з обраної спеціальності, навички практичної роботи в період проходження практик та досвід самостійної роботи з джерелами інформації.

З працевлаштуванням проблем не виникло, влаштувався і працюю по цей час за фахом в компанії ТОВ “Ін-тайм” м.Кіровоград.