Оголошення
Запрошуємо до участі в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту – 2025!
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас сприяти участі студентів у конкурсі студентських наукових робіт зі штучного інтелекту, який втретє проводить Національний технічним університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
Конкурс має на меті активізувати науково-дослідну діяльність студентів, сприяти розвитку їхнього творчого та наукового потенціалу, формуванню дослідницької культури, а також заохочувати до глибшого залучення у сферу передових технологій штучного інтелекту. Особливу увагу буде приділено роботам, що пропонують нові архітектури, алгоритми, методи у сфері ШІ — ідеї, які мають потенціал формувати майбутнє цієї галузі.
До участі запрошуються студенти освітніх ступенів бакалавра та магістра, які навчаються у закладах вищої освіти України та інших країн. Участь у Конкурсі може стати для них не лише важливим кроком у науковій кар’єрі, а й шансом долучитися до міжнародної дослідницької спільноти.
Високо цінуємо Вашу підтримку в залученні талановитої студентської молоді до участі в Конкурсі. Саме завдяки науковим керівникам студенти отримують необхідний орієнтир у складному процесі пошуку власних ідей і реалізації амбітних дослідницьких задумів.
І тур Конкурсу проводиться в ЗВО з травня до жовтня 2025 року, ІІ тур –на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського у жовтні-листопаді 2025 року.
Більше інформації — на офіційному сайті Конкурсу: https://aic.kpi.ua
Контакти: aic@kpi.ua або @aic2025_bot
Запрошуємо вас долучитись до проєкту CyberDive — Ярмарок вакансій з кібербезпеки, який надасть студентам можливість зустрітися із провідними компаніями галузі, зануритись у сферу та знайти нові карʼєрні можливості.
Проєкт реалізовано найбільшим IT-змаганням у Європі DEV Challenge за підтримки Проєкту USAID Кібербезпека, у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Міністерством освіти та науки України та UNIT.City.
Реєстрація за посиланням: https://www.cyberdive.today/
Центр американських і європейських досліджень і Центр науки і технологій мають честь запросити вас взяти участь у 3-й Міжнародній конференції на тему «Конфіденційність, кібербезпека та електронна комерція: право, політика та відповідність».
Мета конференції — обговорити питання конфіденційності, кібербезпеки та електронної комерції через міждисциплінарну призму права, змін у політиці, стандартів відповідності та змін у технологіях.
Конференція буде зосереджена на сучасних і майбутніх викликах у секторах, що найбільш динамічно розвиваються, таких як соціальні медіа, цифрова конфіденційність або хмарна безпека.
Конференція відбудеться у п’ятницю, 16 травня 2025 року, з 4:30 ранку (CET) до 9 ранку (CET) онлайн на платформі Microsoft Teams . CET – час у Варшаві/Берліні/Римі/Празі.
Участь для міжнародних спікерів безкоштовна за використання коду #SpringScholars після свого імені в реєстраційній формі.
Хочете виступити з доповіддю на конференції в якості основного доповідача? Надішліть тези доповіді до 5 травня 2025 року.
Хочете взяти участь у конференції як учасник? Реєстрація до 9 травня 2025 року.
Для отримання додаткової інформації про конференцію (включно з реєстраційними формами) перейдіть за посиланням:
https://www.cfasofficial.com/ en/conferences/3rd- international-conference-on- privacy-cybersecur
Хочеш створювати контент, який підкорює соцмережі?
Тоді цей вебінар саме для тебе! Kharkiv IT Cluster запрошує всіх, хто цікавиться SMM, на подію, яку не можна пропустити! Дізнайся, як аналізувати аудиторію, планувати стратегію та створювати контент, що дійсно працює.
27 березня о 17:00
Тема: Ефективний контент-маркетинг: Планування, аналіз аудиторії та створення вірусного контенту
Спікер: Вікторія Літвінова, Social Media Specialist у Techstack Ltd
Реєстрація обов’язкова https://forms.gle/QMyCTgE4Bz6MbzCdA
Чому обов'язково треба бути там?
Як зрозуміти свою аудиторію та її інтереси
Як створювати контент-план без хаосу та поспіху
Що робить стратегію ефективною
Чому деякі пости стають вірусними, а інші – ні
Не пропусти можливість прокачати свої навички та створювати контент, який захоплює!
Ти студент і тобі здається, що 24 години в добі – це замало?
Завдання накопичуються, дедлайни підтискають, а часу на відпочинок майже не залишається?
Тоді цей вебінар саме для тебе!
Kharkiv IT Cluster у рамках Кубку Університетів разом із компанією SoftServe (https://www.softserveinc.com/uk-ua)підготував для вас корисний вебінар, який допоможе вам навчитися керувати своїм часом та підвищити продуктивність!
Що нового ти дізнаєшся?
Як правильно планувати день та уникати прокрастинації
Практичні техніки: матриця Ейзенхауера, метод Помодоро
Як поєднувати навчання, роботу та відпочинок
13.03 о 16:00
Онлайн, Zoom
Спікер: Stacie Serb, Program Manager, SoftServe (https://www.softserveinc.com/uk-ua)
Реєстрація обовʼязкова: https://forms.gle/TrEg526Pt3JB8ArV9
UCUP—2025 (https://it-kharkiv.com/projects/ucup-2025-kubok-universytetiv-zmagannya-z-programuvannya-v-ukrayini/) — змагання з програмування серед студентів і школярів України!
Приєднуйся й вчись керувати своїм життям, а не навпаки!
Запрошуємо на подію, яка присвячена найкращим практикам створення та розвитку освітніх ШІ-програм, викликам, з якими стикаються ініціатори таких проєктів, та ключовим рішенням, що допомагають колективам відповідати сучасним потребам індустрії. Спікерка поділиться власним досвідом – від стратегічного планування до співпраці з бізнесом – щоб допомогти освітянам, науковцям і технологічним лідерам будувати успішні AI-ініціативи.
Ця подія – чудова можливість для викладачів, науковців, студентів, представників ІТ-індустрії та всіх, хто цікавиться розвитком штучного інтелекту в Україні.
Cпікерка:
Наталія Шаховська, д.т.н., проф., директорка Інституту компʼютерних наук та інформаційних технологій Національного університету "Львівська політехніка", засновниця кафедри систем штучного інтелекту
Дата: 6 березня 2025, 17:30 (Kyiv time)
Формат: online (Zoom + пряма трансляція на сторінці «Українське науково-освітнє ІТ товариство»)
Реєстрація: https://forms.gle/hh8kaKgvD6FH9Uet5
Студенти та випускники IT!
Хочете знайти свою першу роботу в IT або зробити крок вперед у кар’єрі?
«Успішна кар’єра в IT» https://t.me/it_vacancii_kharkiv_it_cluster — це Telegram-канал, де молоді спеціалісти можуть знайти актуальні вакансії, кар’єрні можливості та корисні матеріали для професійного розвитку
Актуальні IT-вакансії
Кар’єрні можливості для початківців
Корисні матеріали для професійного розвитку
Не втрачайте шанс побудувати успішну кар’єру в IT!
Запрошуємо Вас послухати безкоштовно курс лекцій "Комплекснозначні нейромережі. Deep learning"
Запрошуємо Вас послухати безкоштовно курс лекцій "Комплекснозначні нейромережі. Deep learning"
для наукових та науково педагогічних працівників, здобувачів освіти 2 магістерського рівня
та усіх бажаючих які цікавляться математикою та цифровими технологіями.
Лектор - провідний спеціаліст у галузі штучного інтелекту Igor Aizenberg (Professor and Chair of the Department of Computer Science, Manhattan University, New York), випускник та колишній викладач УжНУ.
(https://www.uzhnu.edu.ua/uk/anounce/2579.htm)
Лектор - провідний спеціаліст у галузі штучного інтелекту Igor Aizenberg (Professor and Chair of the Department of Computer Science, Manhattan University, New York)
Початок: 11 лютого 2025, о 21:00.
Будь ласка, підтвердіть свою участь і поширте.
LinkedIn (https://www.linkedin.com/events/7290443935863209985/)
Facebook (https://www.facebook.com/share/p/15sQFUd4kJ/)
Dou (https://dou.ua/calendar/52846)
Site (https://www.uzhnu.edu.ua/uk/anounce/2579.html)
Дякуємо Вам за співпрацю.
З повагою,
команда IESF
Запрошуємо студентів, школярів та професійних розробників долучитися до чергового Кубку України з програмування, який стартує вже в лютому 2025.
Запрошуємо студентів, школярів та професійних розробників долучитися до чергового Кубку України з програмування, який стартує вже в лютому 2025.
Час проведення лютий 2025-червень 2025
Мета кубку - підвищення рівня алгоритмічної підготовки українських студентів та школярів, надання можливості виявити свою майстерність у мистецтві розробки алгоритмів та складанні програм, популяризація програмування серед молоді, формування, тренування та підготовка команд до міжнародних змагань та до сезону ICPC.
Змагання проводитимуться у двох дивізіонах. Учасники можуть самостійно вибрати в якому дивізіоні брати участь. Перший дивізіон для більш досвідчених учасників, професіоналів з більш складними завданнями, другий для початківців та школярів, які тільки розпочинають вивчення та реалізацію алгоритмів та структур даних. Так що кожний зможе найти задачі по своєму рівню!
Організаторами Кубку виступили команда української платформи EOlymp та кафедра ПІ ХНУРЕ.
Головний координатор – доц. каф. ПІ Олександр Вечур (alexander.vechur@nure.ua)
http://cup.org.ua/