Оголошення


Рекомендації ESG 2015 щодо зовнішнього забезпечення якості. Quo Vadis?

Зустрінемося незабаром?
Пропонуємо вже 21 травня поговорити про те, як в Україні підсилювати довіру до системи вищої освіти та бути конкурентоспроможними на міжнародному рівні. Розуміємо, що потрібно забезпечити стандарти якості та прозорість процесів в освітніх установах, та є багато аспектів цієї теми, які розкриємо на нашій події.  

 Спікерка — Олена Єременко, заступниця голови Національного агенства з питань якості вищої освіти. 

Ключові питання події:

Рекомендації ESG 2015 щодо зовнішнього забезпечення якості.  Quo Vadis?  
Внутрішня та зовнішня системи забезпечення якості в контексті взаємодії та/або взаємодоповнення
Акредитація освітніх програм: окремі підсумки початкового етапу запровадження
Постакредитаційний моніторинг як перспективи послідовних подальших дій щодо забезпечення оцінювання якості 
Перспективи імплементації інституційної акредитації в українській системі забезпечення якості освіти.

Реєстрація  

Долучайтеся до нашої зустрічі, щоб відкрити діалог та знайти відповіді на важливі питання у сфері вищої освіти та якості її забезпечення. А також  запрошуйте своїх колег. 21.05 о 17:00

Приєднуйтеся до нашого Telegram-чату, який об’єднав однодумців з усієї України. У ньому ви зможете поділитися власним досвідом, дізнатися про цікаві кейси колег, бути в курсі подій та тенденцій, пов’язаних з освітою.  

Шановні колеги!

Шановні колеги!

Національний університет фізичного виховання і спорту України запрошує на Презентацію унікального інноваційного інструменту в галузі штучного інтелекту – першого в країні освітньо-дослідницького ресурсу, спроєктованого спеціально для розвитку процесу навчання та наукових досліджень.
Метою цієї презентації є ознайомлення Вас з інноваційними технологіями у сфері штучного інтелекту, які відкривають безпрецедентні можливості для здобуття освіти та наукового пошуку, роблячи ці процеси значно легшими та ефективнішими. Цей інструмент стане ключем до індивідуалізованого навчання та ефективним механізмом подолання освітніх втрат.
Презентація розкриє можливості новітніх технологій ШІ:

сприяння індивідуалізації освітнього процесу;
ефективного вирішення проблеми освітніх втрат;
органічного забезпечення проведення освітніх вимірювань.

Серед запрошених гостей: представники Офісу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевої влади, а також Олімпійські чемпіони, керівники закладів освіти та наукових установ, посли інших держав. Участь у цій події стане значущим моментом для академічної спільноти нашого університету та важливим кроком вперед для всієї системи освіти і науки.
Дата: 5 квітня 2024 року.
Час: 16:00.
Місце проведення: велика спортивна зала корпусу № 5 Національного університету фізичного виховання і спорту України (Київ, вул. Фізкультури, 1; заїзд авто з вул. Ділова, 10).

Будь ласка, підтвердіть свою участь до 2 квітня 2024 року за посиланням. 

Завантажити інформаційний лист

Запрошуємо освітян на інтенсивний курс «Налаштування та безпека хмарних середовищ» від компанії SoftServe.

Запрошуємо освітян на інтенсивний курс «Налаштування та безпека хмарних середовищ» від компанії SoftServe.
Хмарні технології стають все популярнішими, дозволяючи доступ до ресурсів з будь-якої точки планети. Тому й питання захисту інформації набуває більшої ваги. Пропонуємо викладачам ЗВО розібратися із хмарними технологіями та кібербезпекою детальніше, адже ці компетенції є необхідними для майбутніх ІТ-фахівців.
На вас чекає 8 тижнів теорії та практичних порад від експертів. Також ми поділимося, яким чином можна використати отримані матеріали для навчання студентів.
Перша зустріч відбудеться 15 лютого о 17:00
Курс проходитиме під керівництвом менторів SoftServe Academy
За результатами курсу рекомендуємо розробити робочу програму або силабус (чи оновити, якщо такі вже є). Викладачі, які це зроблять, отримають сертифікат про проходження курсу, обсягом 120 годин.
Переходьте за посиланням, щоб подивитися програму курсу та зареєструватися: https://hubs.ly/Q02jD9w70
До зустрічі онлайн!

Запрошуємо студентів, підприємства та заклади вищої освіти до Програми стажування з кібербезпеки

Запрошуємо студентів, підприємства та заклади вищої освіти до Програми стажування з кібербезпеки
Програма стажування з кібербезпеки створена USAID Cybersecurity Activity для отримання практичного досвіду студентами-бакалаврами у галузі. Для роботодавців це прекрасна можливість віднайти та підготувати кваліфікованих кадрів, адже Програма передбачає стажування у структурних підрозділах із кібербезпеки приватних компаній та державних підприємств, що є операторами критичної інфраструктури.
Що дасть Програма студентам?
• Отримати практичний досвід у галузі кібербезпеки та стати конкурентними на ринку праці, а також підвищити свої шанси на працевлаштування
• Познайомитися з представниками галузі та дізнатися про останні тенденції у сфері кібербезпеки
• Розширити професійну мережу та отримати рекомендації від роботодавців
Чим Програма вигідна для підприємств?
• Знайдіть та заагітуйте талановитих молодих фахівців
• Допоможіть студентам отримати необхідні навички для кар’єри в галузі кібербезпеки
• Сприяйте розвитку співпраці із закладами вищої освіти (ЗВО), щоб отримувати кваліфікованих, талановитих та перспективних спеціалістів
Чому ЗВО варто звернути увагу на Програму?
• Допомагайте подолати розрив між теоретичними знаннями та практичним досвідом, з’єднуючи студентів з працею в компаніях
• Сприяйте зв’язкам студентів з галуззю через ярмарки вакансій та спеціалізовані заходи, допомагаючи їм залишатися в курсі, розширювати професійні компетенції та робити усвідомлений вибір кар’єри
Щоб взяти участь у програмі як студент або організація, заповніть  [✍️] реєстраційну форму на участь у Програмі за посиланням Реєстраційна форма – https://form.collect.dai.com/x/moIQOxrR до 31 січня 2024 р.