Лекція для здобувачів освіти за участі професіонала-практика з дисципліни "Охорона праці в галузі та цивільний захист"
![](/cache/news/4e/ua1867.post.webp?1710867444)
25 жовтня 2022
В рамках дисципліни професійної підготовки «Охорона праці в галузі та цивільний захист» здобувачів освіти першого курсу магістрів освітньо-професійних програм: 122 «Комп’ютерні науки», 123 «Комп’ютерна інженерія» пройшла лекція, де було залучено професіонала-практика, експерта галузі, начальника навчально-методичного центру ДП “Кіровоградський експертно-технічний центр Держпраці” Світлану Гончар.
![](/cache/news/design/49/295.post.webp?1710867475)
![](/cache/news/design/d2/296.post.webp?1710867529)