Вдосконалення викладацької майстерності від ментора з ІТ-компанії «ЕРАМ»
![](/cache/news/86/ua1888.post.webp?1710852109)
21 лютого відбувся черговий мітап з розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників кафедри КбПЗ, які реалізують освітній процес за ІТ-спеціальностями «Кібербезпека», «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія». Нові підходи до навчання презентував провідний інженер-програміст «EPAM Ukraine» Роман ТКАЧУК.
![](/cache/news/design/a4/260.post.webp?1710852140)
Під час заняття професіонал-практик з «ЕРАМ» поділився практичним досвідом імплементації «вільного спілкування» із студентами, практиками аудиторної та позааудиторної комунікації учасників освітнього процесу, а також представив методику використання конфліктів для досягнення навчальних цілей за рахунок мотивування і спонукання студентів до активності.
![](/cache/news/design/36/262.post.webp?1710852172)
Розглянуті й обговорені під час практичного заходу підходи до навчання ІТ-фахівців будуть враховані під час весняного оновлення викладачами освітніх компонент бакалаврських і магістерських ОПП «Кібербезпека», «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія», зокрема завдань самостійної роботи студента, або для організації ефективної позааудиторної роботи зі здобувачами вищої освіти.
![](/cache/news/design/d6/264.post.webp?1710852205)
З презентацією Р.Ткачука можна ознайомитися за посиланням.
![](/cache/news/design/f7/266.post.webp?1710852267)