Студенти КбПЗ отримали іменні академічні стипендії Президента України
![](/cache/news/13/ua1942.post.webp?1710413011)
11 вересня 2023
Вітаємо студентів Кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ з отриманням іменних академічних стипендій Президента України протягом першого семестру 2023-2024 навчального року. Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України, іменні академічні стипендії Президента України протягом першого семестру 2023-2024 навчального року отримуватимуть здобувачі вищої освіти ЦНТУ Костянтин Задорожний (студент групи КБ-21, спеціальність 125 Кібербезпека) та Анна Мельник (студентка групи КІ-21-2, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія ).
![](/cache/news/design/6c/184.post.webp?1710413029)
![](/cache/news/design/ee/185.post.webp?1710413043)
Бажаємо нашим студентам подальших досягнень!!!
Більш детально за посиланням : Студенти ЦНТУ – лауреати всеукраїнських стипендій