Обговорення з роботодавцями проекту ОПП 125 «Кібербезпека та захист інформації»
![](/cache/news/03/ua2380.post.webp?1714118100)
Гарант ОПП 125 «Кібербезпека та захист інформації» першого (бакалаврського) рівня освіти професор Олексій Смірнов провів 25 квітня 2024 року обговорення проекту даної освітньої професійної програми з роботодавцями у цій сфері. У обговорення прийняли участь Борис Вінтенко, провідний інженер-програміст КБ АСУ ПАТ НВП «Радій»; Дмитро Скрипник, інженер з комп’ютерних систем відділу інформаційних систем ТОВ «УАПРОМ»; Михайло Цішевський, DevOps Engineer/DevSecOps Engineer (Security Engineer) Freelance; Віктор Бісюк, Quality Assurance engineer, Onix-Systems; Сергій Печенюк, завідувач сектору цифрового розвитку управління інфраструктури Кіровоградської обласної державної адміністрації; Микола Кобець Software Engineer, Growe; Роман Голубець, Team Lead/Senior .NET developer, Vodworks; Дмитро Мошуренко, Senior Android Developer, Triple A Technology (Hub Kyiv); Микола Мазуренко засновник ТОВ «Омега Саноіл».
Було обговорено питання запровадження у ОПП професійних стандартів з кібербезпеки та захисту інформації. Роботодавцями відмічена недоцільність впровадження професійної кваліфікації.
Нагадуємо, всі охочі можуть внести свої пропозиції, зауваження, відгук на оприлюднений проєкт освітньо-професійної програми «Кібербезпека та захист інформації» на електронні адреси, вказані на титульних сторінках проєктів, https://kntu.kr.ua/education/proiekty-osvitnikh-prohram або на feedback@kntu.kr.ua.
Дякуємо роботодавцям за активну участь у вдосконалені ОПП 125 «Кібербезпека та захист інформації».