Наші викладачі долучилися до проєкту «Інноваційного університету»
10 квітня за участі викладачів кафедри КбПЗ відбувся міжкафедральний вебінар, присвячений інноватизації методів навчання, викладання, провадження наукових досліджень.
Міжкафедральний вебінар організовано і проведено за участі 9 кафедр 8 ЗВО із 7 міст України: кафедра економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ, кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ, кафедра маркетингу Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро), кафедра менеджменту, економіки, статистики та цифрових технологій Хмельницького університету управління та права ім. Л. Юзькова, кафедра психології, соціології та педагогіки Дніпровського державного університету внутрішніх справ, кафедра торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи Державного біотехнологічний університет (м. Харків), кафедра фінансів, банківської справи та страхування Полтавського державного аграрного університету, кафедра цивільно-правових дисциплін Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, методична комісія природничо-технологічних дисциплін Авіакосмічного ліцею імені Ігоря Сікорського НАУ м.Києва.
Цей захід є одним зі стадій мікропроєкту «Інноваційність методів наукових досліджень як результат горизонтального партнерства базових структурних підрозділів установ» ВГО «Інноваційний університет», мета якого – дослідження реактивності інноватизації методів наукових досліджень, науково-технічної діяльності в процесі взаємовідносин із “зовнішніми” науковими і/або науково-педагогічними працівниками в академічному середовищі. Одним зі співвиконавців мікропроєкту є доц. кафедри КбПЗ Олександр ДОРЕНСЬКИЙ.
До 98 учасників міжкафедрального вебінару від Інноваційного університету з вітальним словом звернувся член правління ВГО доц. Сергій КАСЯН (м. Дніпро), який також взяв участь в роботі симпозіуму, долучився до обговорень і дискусій.
Під час вебінару 9 представників ЗВО представили кращі практики, засоби й технології інноватизації методів навчання, викладання, провадження наукових досліджень. Серед них – доц. Олександр ДОРЕНСЬКИЙ, який поділився позитивним досвідом впровадження методу пітчдекінгу та інструментів штучного інтелекту в навчальних дисциплінах «Інновації в комп’ютерних науках» (магістерська ОПП «Комп’ютерні науки»), «Інформаційні технології в науковій діяльності» (програми підготовки докторів філософії в ЦНТУ), а також під час виконання науково-дослідних робіт і проєктів.
За результатами роботи міжкафедрального вебінару ст. викл. Людмила ПОЛІЩУК обрала для впровадження у дисципліні «Штучний інтелект» метод роботи в парах, доц. Володимир ПЕТРЕНЮК – впроваджуватиме метод пітчдекінгу і ШІ-засіб NoteBookLM у ОК «Проектування та моделювання складних систем», доц. Наталія ЯКИМЕНКО – методи перевернутого класу, колаборативного навчання, презентацій на ґаджетах у дисципліні «Технології цифрової логіки та моделювання», доц. Роман МИНАЙЛЕНКО – метод персоналізованого навчання у ОК «Паралельні та розподілені обчислення», Оксана КОНОПЛІЦЬКА-СЛОБОДЕНЮК – метод «журналіста» для проведення занять з «Soft skills», доц. Костянтин МАРЧЕНКО доповнить ігровими методами навчання ОК «Основи охорони праці» і «Безпека життєдіяльності в ІТ-сфері», викл. Ганна ДРЄЄВА – удосконалить змішане навчання у навчальних дисциплінах «Системне ПЗ» й «Big Data», а доц. Анна КОВАЛЕНКО – впровадить ШІ-засіб NotebookLM від Google в ОК «Технології інформаційного менеджменту».